Hledá se obchodní zástupce

Společnost zabývající se komplexní správou budov a havarijním pohotovostním servisem, hledá do svého týmu vhodné kandidáty na pozici:

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE PRO OBLAST PLZEŇSKÉHO KRAJE
Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání nejlépe technického směru
  • Zkušenosti z prodeje strojů, technického zboží nebo služeb pro řízení průmyslových procesů
  • Prokazatelné výborné obchodní výsledky z předchozí prodejní praxe
  • Schopnost samostatně vést náročné obchodní jednání se středním a vyšším managementem výrobních a obchodních firem
  • dobrá uživatelská znalost MS Office
  • ochota cestovat , časová flexibilita
  • bydliště v daném regionu

Pracovní náplň

  • Aktivní vyhledávání nových zákazníků , udržování vztahů se zákazníkem a zjišťování jejich potřeb
  • Prezentace a prodej produktů a služeb u zákazníka
  • Vypracovávání nabídek a podkladů obchodních smluv, příprava technických řešení pro zákazníka (ve spolupráci s technickým oddělením)
Nabízíme

  • atraktivní motivující systém finančního ohodnocení
  • nástup ihned
  • po skončení zkušební doby služební vozidlo

Kontakt:
info@fbs-fbs.cz
+420 732 416 651

Těšíme se na spolupráci!